Naprawa sterowników do turbosprężarek

DAF XF 106, Scania, Cummins, zaworów VTG, VGT, Holset

Nasze usługi objęte są 12-miesięczną gwarancją. Wszystkie produkty dostarczamy bezpłatnie firmą kurierską.

Naprawa sterownikow

Naprawa sterowników do turbosprężarek DAF XF 106, Scania, Cummins, zaworów VTG,VGT, Holset

Silnik twojego samochodu nie pracuje równo? Zauważyłeś zwiększone zużycie paliwa? To mogą być objawy uszkodzonego elektronicznego sterownika turbiny. Nasza firma od lat zajmuje się sprawdzaniem poprawności działania sterowników oraz ich naprawą.

Objawy awarii sterownika turbosprężarki

– problemy z doładowaniem turbiny,
– zapalona kontrolka świec żarowych,
– auto pracuje w trybie awaryjnym,
– brak mocy,
– szarpanie, dławienie się silnika,
– błąd doładowania,
– brak reakcji w trakcie wciskania pedału gazu.

Profesjonalna regeneracja sterownika do turbosprężarek

Wymiana sterownika wiąże się z zakupem nowej turbosprężarki. W zależności od samochodu koszt takiego podzespołu to nawet kilkanaście tysięcy złotych. Warto zatem zdecydować się na jej regenerację! Oferujemy naprawę sterowników, wykorzystując oryginalne części. Przeprowadzamy test elektroniki. Wymieniamy uszkodzone elementy na nowe, a także programujemy sterowniki, aby działały skutecznie i sprawnie.

Posiadamy niezbędne doświadczenie i umiejętności oraz dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić każdy sterownik. Zapraszamy do kontaktu.

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Nasza firma świadczy usługi dla Klientów z całej Polski i zagranicy, dlatego nie musisz się martwić, że masz do nas daleko. Wszystko wyślemy kurierem.

WYSYŁKA KURIEREM GRATIS

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zamawiając w naszej firmie usługę regeneracji lub kupując nowe podzespoły, wyślemy je do Ciebie bezpłatnie.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY

Wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki i turbiny powietrza objęte są 12-miesięczną gwarancją, dzięki czemu śpisz spokojnie!