Turbosprężarki hybrydowe do silników benzynowych i diesel

Nasze usługi objęte są 12-miesięczną gwarancją. Wszystkie produkty dostarczamy bezpłatnie firmą kurierską.

hybrydowe
hybrydowe2

Turbosprężarka hybrydowa pozwala uzyskać parametry i właściwości nieosiągalne dla tradycyjnych podzespołów. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników samochodów, którzy pragną wyciągnąć ze swojego silnika więcej mocy, jednocześnie nie zmieniając żadnych układów w aucie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, oferujemy turbosprężarki hybrydowe do silników benzynowych i diesela.

Profesjonalna modyfikacja turbosprężarek hybrydowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu modyfikacji turbosprężarek, dlatego możemy wykonać jej tuning zarówno na modelach przesłanych przez klienta, jak i własnych. Zabieg ten wymaga zarówno precyzji oraz umiejętności, jak i użycia najwyższej jakości podzespołów. Dlatego gwarantujemy naszym klientom, że do wykonania turbosprężarek hybrydowych wykorzystujemy wyłącznie nowe, uprzednio przetestowane komponenty, które będą nie tylko elektronicznie dopasowane do silnika i układu turbo, lecz także będą współpracować z jego pozostałymi elementami.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego nie tylko oferujemy profesjonalną modyfikację turbosprężarek, która zwiększy moc silnika oraz przedłuży jego żywotność, lecz także zapewniamy darmową wysyłkę kurierem podzespołów.

Jeżeli chcesz się cieszyć dłuższą eksploatacją ulubionego samochodu, już dziś skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu!

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Nasza firma świadczy usługi dla Klientów z całej Polski i zagranicy, dlatego nie musisz się martwić, że masz do nas daleko. Wszystko wyślemy kurierem.

WYSYŁKA KURIEREM GRATIS

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zamawiając w naszej firmie usługę regeneracji lub kupując nowe podzespoły, wyślemy je do Ciebie bezpłatnie.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY

Wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki i turbiny powietrza objęte są 12-miesięczną gwarancją, dzięki czemu śpisz spokojnie!