Regeneracja DPF / FAP

Nasze usługi objęte są 12-miesięczną gwarancją. Wszystkie produkty dostarczamy bezpłatnie firmą kurierską.

Regeneracja DPF

REGENERUJEMY FILTRY DPF I FAP ORAZ KATALIZATORY DOC I SCR Z SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, CIĘŻAROWYCH, AUTOBUSÓW. PRZYWRACAMY DO 99% SPRAWNOŚCI ZA UŁAMEK TEJ CENY.

DPF, czyli filtr cząstek stałych montowany jest zarówno w układzie wydechowym silnika Diesla, jak i benzynowego. Jego główną funkcją jest oczyszczanie spalin z cząstek zawierających sadzę, które osiadają na ceramicznych lub metalowych ściankach i włóknach. Wraz z upływem kilometrów, we filtrze nawarstwia się coraz więcej cząsteczek, przez co następuje jego stopniowe zapychanie się. Jego żywotność jest zależna od stanu technicznego auta, stylu jazdy oraz jakości paliwa. Równie ważną rolę w układzie wydechowym odgrywa katalizator samochodowy, który nie tylko zmniejsza ilość toksycznych związków w spalinach, lecz także ma wpływ na spalanie paliwa, właściwą pracę silnika i jego osiągi.

Problemy z filtrem DPF cząstek stałych lub katalizatorem objawiają się tym, że samochód zaczyna więcej palić, traci moc, coraz częściej podejmuje próby wypalenia DPF podczas jazdy, a nawet może podnosić się poziom oleju silnikowego. Taka sytuacja to najwyższy czas na regenerację filtra cząstek stałych.

Skuteczna regeneracja

Jedynym skutecznym i najtańszym sposobem naprawy zanieczyszczonego filtra jest jego profesjonalna regeneracja, którą oferuje właśnie nasza firma. Zabieg polega na wyczyszczeniu wnętrza filtra z nagromadzonych cząsteczek, które przyjmują zbitą strukturę w jego wnętrzu.

Chociaż regeneracja DPF i katalizatorów to złożony proces, my realizujemy go szybko dzięki wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń, doświadczeniu i umiejętnościom nabytym w przeciągu wielu lat naszej pracy.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, unikniesz wysokich kosztów zakupu nowego filtra czy katalizatora. Zregenerowane podzespoły zyskują całkowitą funkcjonalność i parametry zbliżone do fabrycznych.

Zapraszamy do kontaktu.

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Nasza firma świadczy usługi dla Klientów z całej Polski i zagranicy, dlatego nie musisz się martwić, że masz do nas daleko. Wszystko wyślemy kurierem.

WYSYŁKA KURIEREM GRATIS

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zamawiając w naszej firmie usługę regeneracji lub kupując nowe podzespoły, wyślemy je do Ciebie bezpłatnie.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY

Wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki i turbiny powietrza objęte są 12-miesięczną gwarancją, dzięki czemu śpisz spokojnie!