SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

608 536 389, 602 297 349

O firmie

 

REGMOT

FIRMA REGMOT FUNKCJONUJE NA RYNKU OD 30 LAT.

Własne, bogate zaplecze techniczne, wykwalifikowana kadra pracowników oraz profesjonalizm pozwoliły na zdobycie mocnej pozycji w branży.

OFERUJEMY kompleksową usługę regeneracji sprężarek i turbosprężarek. Mamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu takich napraw. Zajmujemy się profesjonalnym montażem i demontażem turbosprężarek, wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie wyważenia i doważenia wirników i kalibracji zmiennej geometrii.

image_3

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
Firma zaopatruje większość zakładów typu MZK, PKS, MPK w regionie, a także klientów indywidualnych i zagranicznych. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelności zdobyliśmy zaufanie ponad 1000 klientów w Polsce.Uczestniczymy w przetargach na naprawę osprzętu i podzespołów.

image_4

Nasza specjalność to przede wszystkim naprawa i regeneracja turbosprężarek.

Działalność rozpoczęliśmy w 1986 roku i od początku prowadzimy usługi w segmencie regeneracji podzespołów samochodowych oraz w ich sprzedaży. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, którzy chcą zlecić fachowy remont turbosprężarek cheap jerseys oraz sprężarek powietrza. Współpracujemy z serwisami i warsztatami samochodowymi.

Od ponad dwóch dekad zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie i obecnie cieszymy się dużym uznaniem w branży – mamy nadzieję, że Państwo również dołączą do ich grona.

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

W razie dodatkowych pytań pozostajemy całkowicie do Państwa dyspozycji i odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

image_5