Regeneracja sprężarek powietrza

Profesjonalna usługa z gwarancją i w najniższej cenie w regionie

Specjalnością firmy REGMOT z Mielca jest profesjonalna regeneracja sprężarek powietrza.

Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości, oryginalne części firmy Vaden.

Usługa wykonywana jest przez wykwalifikowany personel, co gwarantuje niezawodność naprawionych części i bezproblemowe użytkowanie.

Zajmujemy się naprawą sprężarek aut takich jak

 • Audi
 • Bmw
 • Citroen
 • Fiat
 • Ford
 • Skoda
 • Nissan
 • DAF
 • Scania
 • Man
 • Mercedes

 

Skontaktuj się z nami!

Naprawa sprężarek powietrza z gwarancją.

Sprężarka powietrza przed regeneracją.

Największy wybór sprężarek powietrza po regeneracji.

Sprężarka powietrza po regeneracji.

WSZYSTKIE REGENEROWANE CZĘŚCI WYSYŁAMY KURIEREM NA NASZ KOSZT.

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Nasza firma świadczy usługi dla Klientów z całej Polski i zagranicy, dlatego nie musisz się martwić, że masz do nas daleko. Wszystko wyślemy kurierem.

WYSYŁKA KURIEREM GRATIS

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zamawiając w naszej firmie usługę regeneracji lub kupując nowe podzespoły, wyślemy je do Ciebie bezpłatnie.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY

Wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki i turbiny powietrza objęte są 12-miesięczną gwarancją, dzięki czemu śpisz spokojnie!

Profesjonalna regeneracja sprężarek

Zachęcamy do skorzystania z usługi profesjonalnej regeneracji sprężarek. Posiadamy nowoczesne, zaawansowane narzędzia oraz wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi z zakresu regeneracji sprężarek powietrza na najwyższym poziomie. Dbając o satysfakcję naszych klientów, proponujemy regenerację sprężarek powietrza w samochodach takich marek, jak: DAF, Renault, Volvo, Scania, Mercedes, Iveco, Man.

Gwarantujemy doskonałą kondycję powierzonych nam maszyn. Wszystko dzięki wysokiej jakości częściom cenionego i zaufanego producenta – Vaden.

Jak wygląda proces regeneracji sprężarek powietrza?

Pierwszym krokiem jest demontaż oraz weryfikacja podzespołów. Dzięki temu możliwe jest ustalenie przyczyny awarii sprężarki, biorąc pod uwagę uszkodzenia poszczególnych części. Kolejno następuje mycie oraz czyszczenie wszystkich elementów. Części, które zostaną wstępnie zakwalifikowane do naprawy, są myte oraz dokładnie oczyszczone. To właśnie na tym etapie następuje ich ponowna weryfikacja. Te, które okażą się nieprzydatne, są wymieniane na nowe, a elementy wymagające naprawy, kieruje się do obróbki mechanicznej, która polega na precyzyjnym wytaczaniu, toczeniu, frezowaniu, szlifowaniu oraz honowaniu. Ostatnim etapem jest montaż sprężarki. Konieczne jest skompletowanie wszystkich części, które są niezbędne do montażu sprężarki, a także wykonanie pomiarów, by właściwie połączyć współpracujące elementy. Przestrzegamy wszelkich zaleceń producenta w zakresie dokręceń poszczególnych elementów.

Sprawdzenie poprawności działania sprężarki

Po zamontowaniu sprężarki powietrza, dokładnie sprawdzamy poprawność jej działania – głośność pracy, szczelność podzespołu, szczelność zaworów w głowicy, wydatek tłoczonego powietrza, przepływ oleju w łożyskach, układ chłodzenia. Wszystko po to, by klient miał stuprocentową gwarancję, że wszystko działa jak należy.

Kompleksowa regeneracja sprężarek powietrza

Zapewniamy nie tylko profesjonalną regenerację sprężarek powietrza, ale także realizację usługi kompleksowo i na najwyższym poziomie. Gdy mechanizm zaczyna tracić swoją wydajność po długim czasie użytkowania, proponujemy możliwość odnowy poszczególnych elementów układu. Odpowiednio wykonana regeneracja zapewnia sprężarkom przywrócenie parametrów nowego podzespołu.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty!