Regeneracja turbosprężarek

Nasze usługi objęte są 12-miesięczną gwarancją. Wszystkie produkty dostarczamy bezpłatnie firmą kurierską.

W ramach naszej oferty regenerujemy turbosprężarki, przeznaczone do użytkowania w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz w maszynach budowlanych.

Gwarantujemy, że powierzone nam turbosprężarki odzyskają pełną sprawność działania na długi czas.

Zajmujemy się naprawą:

Zapraszamy do kontaktu.

Turbosprężarka przed regeneracją.

Efekty profesjonalnej regeneracji turbosprężarki. 

Efekty profesjonalnej regeneracji turbosprężarki.

Turbosprężarka po regeneracji z gwarancją – wygląda jak nowa.

Tania regeneracja turbosprężarek do wszystkich pojazdów z 12-miesięczną gwarancją.

Efekty po regeneracji turbosprężarki.

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek. REGMOT Mielec.

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Nasza firma świadczy usługi dla Klientów z całej Polski i zagranicy, dlatego nie musisz się martwić, że masz do nas daleko. Wszystko wyślemy kurierem.

WYSYŁKA KURIEREM GRATIS

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zamawiając w naszej firmie usługę regeneracji lub kupując nowe podzespoły, wyślemy je do Ciebie bezpłatnie.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY

Wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki i turbiny powietrza objęte są 12-miesięczną gwarancją, dzięki czemu śpisz spokojnie!

Skuteczna naprawa turbosprężarek

Firma Regmont specjalizuje się zarówno w naprawach, jak i regeneracji turbosprężarek znanych marek – DAF, Renault, Volvo, Scania, Mercedes, Iveco, MAN. W naszej firmie każdy posiadacz pojazdu z silnikiem z turbosprężarką może liczyć na fachową poradę i profesjonalną pomoc w zakresie regeneracji zużytej turbiny. Gwarantujemy, że każda turbosprężarka, która zostanie nam powierzona, odzyska pełną sprawność na długi czas.

Pojazdy z turbosprężarkami

Obecnie wiele pojazdów mechanicznych wyposażonych jest w silniki z turbosprężarkami. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych czy ciężarowych. Te elementy odpowiedzialne są za zapewnienie odpowiedniego poziomu przyspieszenia i dynamiki jazdy. Podobnie, jak w przypadku innych części, turbosprężarka może się zużyć w wyniku długoletniej eksploatacji lub ulec awarii. Powoduje to, że pojazd nie cieszy się już taką dynamicznością, jak na początku, co z kolei przekłada się na mniejszy komfort jazdy.

Czym jest naprawa turbosprężarek?

Nasza oferta obejmuje fachową regenerację różnorodnych modeli turbosprężarek. Urządzenie, po przeprowadzonej regeneracji, będzie działać bardzo wydajnie – jakby było nowe. Usługa jest znacznie tańsza niż kupno nowej turbiny, dlatego warto się skontaktować w celu poznania szczegółów oferty, zamiast decydować się od razu na zakup nowego sprzętu. Naprawa turbosprężarek polega na rozłożeniu urządzenia na części pierwsze i dokładnym umyciu wszystkich elementów przy pomocy specjalnego odczynnika. Części nadające się do dalszego użytkowania są piaskowane, oczyszczane, natomiast elementy, które są zużyte, wymienia się na części pochodzące od cenionych i renomowanych dostawców. Po dokładnym czyszczeniu, piaskowaniu, wyważaniu oraz regulacji, elementy są składane. Ostatnim etapem są testy, które mają na celu potwierdzenie jakości naprawy i gotowości do pracy z najwyższą wydajnością.

Profesjonalna naprawa turbosprężarek

Często naprawa turbosprężarek to bardziej skomplikowana usługa niż sama regeneracja. Dzięki doświadczonej kadrze jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet złożone naprawy. Używamy nowoczesnego sprzętu, posiadamy niezbędne kwalifikacje, dlatego nawet niestandardowe zlecenia nie są nam straszne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, fachowe porady dotyczące napraw turbosprężarek, wykwalifikowaną kadrę, która skutecznie zajmie się regeneracją. A to wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty!