Regeneracja przekładni kierowniczych

Profesjonalna usługa z gwarancją i w najniższej cenie w regionie

Regenerujemy przekładnie kierownicze do aut wszystkich typów.

Skuteczna i długotrwała regeneracja możliwa jest dzięki pracy profesjonalistów oraz odpowiedniemu sprzętowi.

Pracujemy jedynie na sprawdzonych i oryginalnych częściach dzięki czemu dajemy gwarancję na efekty naszej pracy.

 

Regeneracja przekładni kierowniczej Mercedes.

Regeneracja przekładni kierowniczej Renault.

Regeneracja przekładni kierowniczej Iveco.

Regeneracja przekładni kierowniczej Scania.

WSZYSTKIE REGENEROWANE CZĘŚCI WYSYŁAMY KURIEREM NA NASZ KOSZT.

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Nasza firma świadczy usługi dla Klientów z całej Polski i zagranicy, dlatego nie musisz się martwić, że masz do nas daleko. Wszystko wyślemy kurierem.

WYSYŁKA KURIEREM GRATIS

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zamawiając w naszej firmie usługę regeneracji lub kupując nowe podzespoły, wyślemy je do Ciebie bezpłatnie.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY

Wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki i turbiny powietrza objęte są 12-miesięczną gwarancją, dzięki czemu śpisz spokojnie!

Skuteczna regeneracja przekładni kierowniczych

Firma Regmot specjalizuje się zarówno w naprawach, jak i regeneracji przekładni kierowniczych znanych marek – Iveco, MAN, Mercedes, Renault. Nasza firma obsłuży każdego posiadacza pojazdu. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony doświadczonych pracowników. Gwarantujemy, że każda przekładnia kierownicza będzie jak najlepiej zregenerowana i odzyska pełną sprawność na długi czas.

 

Jak regenerujemy przekładnie kierownicze?

Nasi mechanicy z dużą precyzją otwierają maglownicę, dokładnie czyszczą wszystkie części, przeprowadzają proces piaskowania i tulejowania. Kolejną czynnością jest galwanizacja listwy. Ważną czynnością podczas regeneracji jest wymiana wszelkich uszkodzonych i niesprawnych elementów na nowe. Gdy już wszystkie czynności są wykonane, przeprowadzamy testy, które wykazują ewentualne nieprawidłowości. Pracujemy jedynie na sprawdzonych i oryginalnych częściach, dzięki czemu dajemy gwarancję na efekty naszej pracy.